زمان تحویل و نحوه ارسال


زمان تحویل و نحوه ارسال

 

زمان تحویل:

گالری غزاله در راستای کسب رضایت و رفاه مشتریان عزیز ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر شیراز را حداکثر ظرف مدت 4 ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از شهر شیراز هستند را طی مدت 24 ساعت به پست تحویل می دهد و زمان تحویل سفارشات بین 2 الی 4 روز کاری می باشد.

*لازم به ذکر است که مبالغ ارسال بسته به آدرس و مبلغ خرید، متفاوت می باشد.

کالاهایی که در انبار موجود می باشند، شامل تحویل فوری می باشند، بدین ترتیب قیمت و وزن کالا بصورت دقیق مشخص است؛ پس از اتمام مراحل خرید و پرداخت کل وجه توسط کاربر، ارسال به شیرازدر صورت ثبت سفارش تا قبل از ساعت 13 در همان روز و یا با هماهنگی خود مشتری در ساعات یا روزهای دیگر ارسال می گردد، و برای ارسال به شهرهای دیگر در روز بعد از ثبت سفارش ، تحویل واحد پستی می گردد و بین 2 الی 4 روز کاری بدست گیرنده می رسد.

کالاهایی که در انبار موجود نمی باشند، در این حالت سفارش کالای مدنظر بسته به نوع کار حداقل 14 روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت انجام شود، پس از ساخت کالای مدنظر، با مشتری جهت جهت تسویه مبلغ باقیمانده تماس گرفته می شود و پس از واریز مبلغ، طبق روال ارسال می گردد. قابل ذکر است که در زمان سفارش، وزن و قیمت کالا بصورت حدودی بیان شده و پس از ساخت وزن و قیمت نهایی مشخص می شود.

مسئولیت و صحت محصول تا زمان تحویل به مشتری برعهده ی گالری غزاله می باشد.

پیگیری سفارشات پستی با استفاده از کد رهگیری مرسوله در صفحه شخصی امکان پذیر می باشد.

زمان بندی ارسال محصولات با پیک در شیراز بین ساعات 11 تا 14 و 18 تا 20 می باشد.

درهنگام تحویل کالا بسته بندی را کنترل و سالم بودن آن را تایید نمایید. درصورت مشاهده هرگونه ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید و موضوع را بخش امور مشتریان( خدمات پس از فروش) اطلاع دهید.

آسیب های ناشی از بسته بندی، در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی اطلاع داده شود.

 

با توجه به ثبت سیستمی سفارشات، امکان صدور فاکتور مجدد و یا تغییر مشخصات وجود ندارد.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید